KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395502
nr 1339 5502
E. Sandsjö. Signerad, landskap. Olja på duk, 54x78cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:33:46
100 kr
200 kr